Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova: ,
Přidáno: 18 Září, 2014

Zobrazeno: 4 501 x

Proveďte důkladnou deokultizaci vaší domácnosti

Protože nejsme pověrčiví (rozuměj okultističtí), a důvěřujeme uznávané autoritě, tedy BIBLI, budeme v nejbližších dnech provádět důkladnou DEOKULTIZACI našeho bydliště.

Připravme se na to, že vyhodíme mnohé knihy, ale také mnoho dárků. Naši milí nám totiž rádi vozí ze zahraničních dovolených okultní „dárečky“.
Budeme tedy likvidovat:

  1. Nejrůznější předměty typu „strážce“. Tedy různé obličeje visící nad vchodovými dveřmi, dětskými pokojíčky a podobně. Mohou mít i jiné podoby, například sloníčci či rybičky. Jejich tvůrce může mít velký prodejní úspěch právě proto, že vědomky či nevědomky zasvětil tyto předměty démonické službě.
  2. Různé exotické sošky postaviček. V naprosté většině představují domorodá démonická božstva. Jejich uctíváním v podobě čestného místa ve vitrínce ze sebe děláme zbytečný terč démonickému útoku.
  3. Různé zvláštní „hudební“ nástroje. Bubínky, bušítka, chrastítka a třískátka nebyla stvořena pro vyznání citu k milované vlasti. Většinou jsou to předměty uctívání démonických bohů. Tak proč mít tyto modlářské předměty doma.
  4. Knihy obsahující satanovo bláboly. Různé záhadologie, zaručeně pravé Dänikenoviny. Snáře, návody na věštění, vykládání karet a jiné okultní a magické hlouposti. Jejich vlastnictvím stvrzujeme, že chceme po démonech, aby nás vzdělávali a učili ke službě.
  5. Dětské knížky, které obsahují hororové prvky a jiné okultnosti. To je ale největší problém. Zjistíme, že odebráním těchto předmětů dítě nebude mít již mnoho hraček. Alespoň uvidíme, k čemu jsme jej vychovávali.
  6. Okultní filmy a příběhy na DVD a jiných nosičích. Člověk totiž viděnou „pravdu z obrazovky a plátna“ podvědomě přijmá a je pak snadno ošálen skutečností, která je opravdu jiná.
  7. Zvláštní dárky, které jsme dostali od lidí, co by na nás měli být správně naštváni. Můžou obsahovat informační podstatu kletby, a dokud jí nezlomíme, tedy nevymažeme, není bezpečné být jim v blízkosti. Nutno říci, že tato kletba či zlořečení mohla být provedena „nechtíc“, tedy bez přímého záměru.
  8. „Léčivé“ kameny a předměty na likvidaci „geopatogenních“ zón. Jsou to samozřejmě jen čistě démonické věci. Démonické bytosti se nám snaží poradit, jak se co nejlépe připravit na službu jim a my jim tímto sloužíme a otvíráme brány. Na odstranění prapodivných problémů provázejících určitá místa máme jiné metody. Odstraňme proto teritoriální démony pomocí autority Ježíše Krista.

„Až vstoupíš do země, kterou ti dává Hospodin, tvůj Bůh, neuč se jednat podle ohavností oněch pronárodů. Ať se u tebe nevyskytne nikdo, kdo by provedl svého syna nebo svou dceru ohněm, věštec obírající se věštbami, mrakopravec ani hadač ani čaroděj ani zaklínač ani ten, kdo se doptává duchů zemřelých, ani jasnovidec ani ten, kdo se dotazuje mrtvých. Každého, kdo činí tyto věci, má Hospodin v ohavnosti. Právě pro tyto ohavnosti Hospodin, tvůj Bůh, před tebou vyhání ony pronárody. Budeš se dokonale držet Hospodina, svého Boha. Tyto pronárody, které si podrobíš, poslouchají mrakopravce a věštce, ale tobě to Hospodin, tvůj Bůh, nedovolil.“ (Deuteronomium18,9-14)

Zdroj: Odkryté lži

Proveďte důkladnou deokultizaci vaší domácnosti
4.2 (84%) 5 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

10 Komentáře na "Proveďte důkladnou deokultizaci vaší domácnosti"


Návštěvník
Michaela
3 roky 9 měsíce zpátky

Ještě mě napadá, vše, čeho je v dnešní době přespříliš k dostání: představte si takovou mandalu, která se lepí např. na okno..úplný kanál pro démony do domácnosti.., navíc růžence všech druhů, i když je nepoužíváme, mohlo by vadit to, že je někdo použil k jinému uctívání před námi. vonné tyčinky, které se pálí- většinou bývají také zasvěcené nějakému bůžku-démonku. Ale abychom tu necídili komáry :-) Nejdůležitější je být co nejblíže a nejčastěji Bohu. Jistě si nejsme vždy vědomi v čem všem hřešíme a potřebujeme vedení a odpuštění našich vědomých i nevědomých hříchů, takovou očistu vidím jako prioritní a Bůh nám jistě dá vědět co je třeba v nás vylepšit a co vyhodit, čeho se varovat atd. Bůh vám milí bratři a sestry žehnej!

Návštěvník
Dana
3 roky 9 měsíce zpátky

Být co nejblíže a nejčastěji Bohu?

Bůh by mněl být v nás:
“Ty Otče ve mně ja v nich, oni v nás” (Jan 17/21-23)

Návštěvník
Michaela
3 roky 9 měsíce zpátky

Ano, to je lépe řečeno

Návštěvník
Michaela
3 roky 9 měsíce zpátky

Ano, lidé si téměř nejsou vědomi, jak takové věcičky mohou negativně ovlivnit jejich život. Navíc některé sošky mohou obsahovat zlé duchy. Například v Indii se provádí obřad, kdy se božstvu-soše po jejím zhotovení “vdechne život”, totiž speciální rituál…a určitě je více cest ke “kontaminaci” věci či sochy nějakým démonem. Není radno to podceňovat. Já sama jsem se po obrácení zbavila několika desítek knih, obrázků, sošek, pro jistotu i šperků…a něco jsem nacházela až později, během úklidů atd…
Bůh nás jistě opatruje a žádná věc není silnější než On, ovšem když ponecháme i malou škvírku naší neposlušnosti vůči Němu, tím doslova zabraňujeme, abychom jsme od Něj čerpali maximální ochranu, dary atd…prostě bychom si škodili sami sobě a pak Boha nemůžeme z ničeho vinit, že?

Návštěvník
Dana
3 roky 9 měsíce zpátky

Ano a když nám Bůh obřeže srdce naše od všech těch vábivých “artefaktů” co bývají všude dokola rozprostřeny, tak nám k životu zbude jenom to naše holé: JSEM.

Návštěvník
ernest ferenc
5 roky 7 měsíce zpátky

zdravim suhlasim stim co se tady piše gdiž mame domacnosti darky nejaky kaminky medajlony přiviesky zbavte se ich nedela to dobže jen  mě znepokojuje že viečina lidy maji domacnosti sošku panenku mariji řužence a sou přesvečeny že to je boži a maji dobry pocit že to delaji spravne