Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Klíčová slova: ,
Přidáno: 19 Květen, 2017

Zobrazeno: 2 298 x

Ježíš Kristus dle svědků Jehovových

home_rtpicJežíš začal svou existenci jakožto archanděl Michael (jehož jméno znamená “Kdo je jako Bůh?”).
– Byl první stvořenou bytostí, kterou Jehova Bůh použil ke stvoření všeho ostatního.
– Vzhledem k tomu, že satan (stvořený, ale padlý anděl) je ve 2. Kor 4:4 také nazýván “bohem”, lze podle svědků Jehovových považovat Ježíše také za “boha”. (K dokazování používají texty: Jan 1:1; Kol 1:15-17; 1. Tes 4:16; Juda 9; Dan 10:13; 12:1; Zj 12:7-12)
– Jakožto stvořené bytosti mu rozhodně nenáleží žádná forma uctívání.
– Po příchodu na zem přestal být Ježíš archandělem Michaelem a stal se dokonalým člověkem (nebyl “bohem”).
– Svou naprostou podřízenost Bohu prokázal tím, že se úplně pokořil a zemřel na kůlu (nikoli na kříži).
– Po smrti Bůh Ježíšovo lidské tělo odstranil a Ježíše vzkřísil jakožto duchovní bytost. Pod jménem Michael je nyní znám i od svého návratu do nebe, kde přebývá jako oslavený duchovní Boží Syn.
– Bůh Ježíše nevzkřísil v doslovném těle, ale v těle duchovním. Duchovní bytosti jsou neviditelné, a proto na sebe Ježíš bral různá těla, aby své učedníky přesvědčil, že vstal z mrtvých.
– V roce 1914 začala jeho neviditelná “přítomnost” na zemi (Mat 24:3). Od té doby neviditelně vládne z nebes a čeká na budoucí bitvu armageddonskou (Zj 16:16), v níž zemi zbaví lidských vlád a ustanoví ráj pod vládou Jehovova království. (zdroj: Rozmluvy z Písem a další publikace svědků Jehovových)

Zdroj tohoto článku a informací: straznavez.cz


Poznámka od admina: Zde vidíte ovoce svědků Jehovových, sláva Bohu v Kristu Ježíši za každého člověka, kdo je od tohoto bludu a zkaženosti osvobozen, Amen.

Ježíš Kristus dle svědků Jehovových
5 (100%) 4 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

7 Komentáře na "Ježíš Kristus dle svědků Jehovových"


Návštěvník
Vladimír Putna
2 roky 1 měsíc zpátky

Tak zaprvé zdrávas Marie je i v Kralické Bibli a jestli ne tak to je zase práce Protestantů ale vím ůplně na sto procent že je to v každé Bibli i v Bibli Kralické já to vím ůplně na sto procent protože mám Bibli Kralickou tečka!!!!!!!!!

Návštěvník
Vladimír Putna
2 roky 1 měsíc zpátky

Úcta k panně Marii a ke svatým je úplně něco jiného než adorace kterou vzdáváme jedině pravému trojjedinému Bohu a navíc modlitba zdrávas Maria je Biblická protože svatá Alžběta pannu Marii tak oslovila a sama Maria řekla že ji budou všechna pokolení blahoslavit je teda panna Maria heretyčka a pokud já vím tak co se týká Soboty tak tu sám Ježíš Kristus který je vtělený Bůh protože Boží Syn a Bůh je jedno a to samý porušoval Sobotu!!!!!!!! Další věc je ta že to Vy protestanté jste vyloučili z Bible některé Starozákonní knihy které původně v Bibli byly a v jedné z těch Starozákonních knih se píše že se máme modlit za mrtvé!!!!!

Návštěvník
Vladimír Putna
2 roky 3 měsíce zpátky

Ty sochy v Katolickém kostele nejsou modly protože např. panně Marii vzdáváme úctu ale Ježíše Krista uctíváme v pravém slova smyslu prokazujeme mu adoraci vy nevzdělanci!!!!

Návštěvník
Vladimír Putna
2 roky 3 měsíce zpátky

Ano Ježíš Kristus je Synem Božím je Bůh stejně jako jeho Otec a Duch Svatý Svědkové Jehovovi jsou bludaři!!!