Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus

Tyto stránky běží již 10 let (od roku: 2012).

Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Klíčová slova: ,
Přidáno: 05 Listopad, 2017

Zobrazeno: 1 182 x

Nick Vujičič kázal evangelium 800 tisícovému zástupu v Kyjevě

vujicic

Evangelista Nick Vujičič se narodil s obrovským hendikepem, nemá ruce ani nohy a mnozí lidé nepředpokládali, že by to mohl v životě daleko dotáhnout. V patnácti letech Vujičič prožil dotek Boží lásky, uvěřil, že Bůh má s jeho životem plán a začal sdílet svůj příběh o tom jak mu víra pomáhá překonávat jeho handicap, v 17 letech založil neziskovou organizaci Life Without Limbs a stal se žádaným motivačním řečníkem.

Během nedávného evangelizačního turné na Ukrajině vyzval přibližně 800 tisíc lidí, aby odevzdali své životy Bohu. „Největší událost, kterou náš tým Life Without Limbs viděl a možná největší událost v Evropě, 800 tisíc lidí v ulicích Kyjeva! Děkuji Ti Bože,“ napsal v úterý Vujičič na Facebooku. „400 tisíc lidí činilo pokání ze svých hříchů a začalo svou duchovní cestu s Ježíšem“ uvedl.

Po Ukrajině se australský evangelista zastavil v Rusku, kde zůstal 40 hodin. „Bohužel se mi nepodařilo setkat se s prezidentem během této cesty, ale pokračujeme v rozsévání semínek lásky a naděje v této zemi, dokud se neotevřou nějaké jedinečné dveře – děkuji za vaši podporu“ napsal na Facebooku.

Nick Vujicic se narodil srbským imigrantům v Austrálii. Momentálně žije se svou manželkou Kanae a se dvěma zdravými chlapci v Kalifornii.

Zdroj: http://krestandnes.cz

 

Nick Vujičič kázal evangelium 800 tisícovému zástupu v Kyjevě
1 (20%) 2 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

Napsat první komentář