Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova: ,
Přidáno: 08 Květen, 2015

Zobrazeno: 28 382 x

Video – Žena jedoucí na šelmě

Biblická proroctví o ženě jedoucí na šelmě (starší ale zajímavý video):

babylon beast

Zdroj videa: youtube.com

Video – Žena jedoucí na šelmě
5 (100%) 2 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).

Diskuze k tomuto příspěvku.

8 Komentáře na "Video – Žena jedoucí na šelmě"


Návštěvník
Save
5 roky 15 dni zpátky

to Vahan: Jo je to dlouhé, těžko stravitelné, ale to co jsem napsal už před 3lety v tom článku, dnes potvrzují další skutečnosti a mnoho lidí nachází souvislosti v oné 7. ubité hlavě a té přicházející 8 globální velmoci… :-)

Návštěvník
RD
5 roky 16 dni zpátky

Co se týče výstupu šelmy tak si myslím, že popis přesně odpovídá San Francisku kde bylo založeno OSN.

San Francisco leží na západním pobřeží Spojených států a je ze tří stran obklopeno vodou; Tichým oceánem na západě a San Franciscou zátokou. Součástí města je i několik ostrovů, například Alcatraz nebo Treasure Island. K městu patří i neobydlené Farallonské ostrovy v Tichém oceánu, vzdálené 43 kilometrů od města. Hlavní část města se rozprostírá na ploše zhruba 11×11 kilometrů. Díky své poloze je San Francisco významnou dopravní křižovatkou.

Pro San Francisco je typický nerovný terén s velkým množstvím více než padesáti kopců. Podle kopců na kterých leží jsou pojmenovány i některé městské čtvrti, jako například Pacific Heights, Russian Hill, Potrero Hill, nebo Telegraph Hill.

Návštěvník
RD
5 roky 16 dni zpátky

To kdo může být a nemusí být součástí šelmy na to je více názorů. Já si myslím, že USA součástí šelmy je tak stejně i pokrytecké OSN, které řeší problémy jen naoko aby uspokojilo ty kteří si už neumí ověřit jak tato chátra pracuje.

Návštěvník
Save
5 roky 16 dni zpátky

2 RD: na toto téma jsem napsal článek – vysvětluji tam mýtus o tom, že USA není částí ŠELMY.  Vahan se rozhodl ho zde nezveřejnit a to mu samozřejmě nemám za zlé, ale pokud o něj budeš mít zájem napiš na můj mail. Milan