Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Přidáno: 16 Červenec, 2014

Zobrazeno: 7 459 x

Viděl jsem…

Chtěl bych se s vámi podělit o tom, co jsem v noci ke dní 16.07.2014 přibližně mezi 12:00 – 01:00 viděl. Vidění jsem měl asi ne celou vteřinu, ale bylo to něco neskutečného… Seděl jsem jako obvykle před PC a měl jsem už unavené oči, asi na chvíli jsem zavřel oči, aby si ty oči trochu odpočinuli od toho monitoru a hle – záblesk toho, jak sestupuje samotný Syn člověka v oblacích a s armádou andělů…

bylo to tak skutečné, jako kdybych to viděl doopravdy (jak se říká dejavu). Ten vteřinový záblesk mě pohnulo celým mým tělem duší i myslí, že jsem se celý třásl…

Prosil jsem Boha o nějaké znamení (že nejsem opuštěn) a tohle jsem opravdu nečekal… že zrovna “mě” Bůh ukázal záblesk návratu Ježíše Krista… opravdu to co jsem viděl se nedá slovy popsat… Jako kdyby se celá nebe otevřela v oblacích všude oblak sestupující až na zem a uprostřed toho všeho, slávy a světla – Boží Syn Ježíš Kristus.

Hned jsem po tom otevřel photoshop a snažil alespoň trošičku napodobit to, co jsem tu jednu vteřinu viděl, ale zdaleka se to tomu nepodobá… tak alespoň doufám, že vás to povzbudí a motivuje pro přípravu příchodu Pána :-) ta jedna vteřina se mnou něco udělalo… Chválím ti za to můj Pane, tobě patří chvála i čest! Amen.

Přibližně jsem vytvořil tuto fotku z té jedné vteřiny, co jsem viděl… ale zdaleka se to tomu nepodobá…

Autor: Admin těchto stránek

Viděl jsem…
5 (100%) 2 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

10 Komentáře na "Viděl jsem…"


Profile photo of Millie 2017
Uživatel
5 roky 5 měsíce zpátky

Tolik se těšíme až pro nás přijde a probere nás Domů
Ten zážitek je pro Tebe i pro nás vzpruhu!!! :-))

Návštěvník
dagmarli
6 roky 3 měsíce zpátky

Proc prichazeji dva svedkove na svet,napsall presne milan h dagmar,

Návštěvník
dagmar
6 roky 3 měsíce zpátky

Save,prave,nekdo nas hrozne skousi.je to jako kdyz vysime na krizi.znam to.proto jsem na boha nekdy moc nastvana.musime spolehat na ducha. Svateho ,ten k tobe promlouva v myslenkach.musis by stiseny a uvidis.buh nase myslenky slisi vzdy.ale je mi zahadou proc to vypada ze nepomaha.jsem na nej nekdy moc nastvana.neboj on vasi rodinu zna.duch sv. Mi na to kyvic nekoho z rodiny vic nva.vydim ho v sobe,ale rozostrene.me bude ted sedesat let ,tricet tri let ve vire,a nedy toho vseho mam dost.jsem take moc nemocna,ale bojuji.ale pozor,kdo miluje nekoho z rodiny vic nez pana jeze,neni ho hoden.napis budeme si psat dekuji.dasa dagmar.

Návštěvník
Save
6 roky 3 měsíce zpátky

Dagmar, pravděpodobně ti je v tuto chvíli velmi špatně, něco tě trápí a stale nenacházíš odpovědi.

Takovéto situace zná každý křesťan. Něco podobného jsem zažil nedávno kdy má malá 8letá dcerka v noci dostala první epileptický záchvat. Vůbec jsme netušili o co jde a už jsem myslel, že jí ztrácíme, že umírá (kdo zná tuto nemoc, tak jstě ví jak dramaticky záchvat vypadá). Co na tom bylo nejhorší? To, že tu noc před spaním, mi něco v mé hlavě řeklo, dávejte si naní pozor nebo zemře. Má milovaná dcera, kterou nadevše miluji, že bych pro ni “okrádal i Boží království”…

Jistě jsem si uvědomoval, že tuto nemoc neumí dnešní medicína vysvětlit, protože tuto nemoc způsobují dle bible nečistí duchové (vlastě mi to nevědomky potvrdila I lékařka, specialistka v tomto oboru, a i další odborné publikace, ktéré jsem si o nemoci přečetl). Jedná se o to, že vás v noci ve spánku napadne nějaký děs (démon) a v mozku vznikne na EEG měřitelný silný emocionální elektrický výboj (kterým se tito bytosti živý… ale to už je na jiné povídání…).

Co pro mne v tu chvíli bylo nejhorší? Ta bezmoc. Vyčítal jsem Bohu i Kristu jak to mohli připustit. Vždyť já slabý nemám žádnou moc nad těmito “zlými duchy” a pouze Oni mají moc dcerku z tohoto otroctví osvobodit. Děsil jsem se budoucnotsti… Za týden dostala záchvat druhý.

Každou noc jsme jí hlídali, nespali, a neustále plakali děsíce se budoucnosti.

Bůh nás opustil!

Základy mé víry se otřásaly. Skutečně je milosrdenství zdarma, ptal jsem se Krista? Nemám zase začít sloužit lidským církvím, aby byl Bůh spokojený, říkal jsem si. Má vůbec smysl věřit v Boha?

Byly to přetěžké chvíle, nic horšího jsem nikdy nezažil. Právě pro to, že jsem věděl, že tuto nemoc způsobují bytosti, nad kterými nemám žádnou moc. A Bůh se neozýval, necítil jsem Jeho přítomnost…

V jednu chvíli jsem si však, řekl, pokud není milosrdenství ZDARMA, pak nemá smysl tu vůbec být a o nic se snažit, není pro nás žádná naděje. Nebudu nic dělat pro svou záchranu, protože nemám žádnou moc něco ovlivnit… Co mi tedy zbýva – věřit tomu, že Kristova oběť je dostačující, vše plně pokrývající a nás věřící ZDARMA zachraňující.

A hle má dcerka půl roku klidně spí a i naše životy se vrátily do běžných kolejí.

Bůh totiž zkoušku připustí, ale pokud věříš, vyjdeš ze zkoušky vítězně, protože to Bůh tě z ní ZDARMA vysvobodí pro Kristovu oběť, který trpěl za nás.

Milan

 

 

Po týdnu měla noční záchvat další…