Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Klíčová slova:
Přidáno: 22 Září, 2017

Zobrazeno: 2 258 x

Poklidný stav čeřil pouliční kazatel

kazatel

Po oba dva dny na prostranství před velehradskou bazilikou snad ničí pozornosti neunikl také velký transparent s výzvou k obrácení se k Bohu. Z Brna tuto zvěst přivezl pouliční kazatel Pavel Žalio. Co ho vede k tomu být takto na očích a mnohdy i odrážet ostrou názorovou konfrontaci? “Je to láska k Ježíši Kristu a jeho Slovu,” zaznělo velmi krátce a výstižně. “Pokud hříšný člověk zemře v tomto hříšném stavu, potom nemůže jít do Božího království. Očistec neexistuje – je to výmysl katolické církve. Potom jediné místo, kam Bůh lidi posílá, je pekelný oheň. Proto jediná správná cesta víry je víra v Ježíše Krista,” podává Žalio vysvětlení, opírající se o evangelium.

To, jestli jeho mise splní svůj účel, neřeší. “Zvěstuji pouze slovo k obrácení. Moc očistit a vložit do člověka nové srdce, to není moje starost. Pokud člověk přijme nabídku žít opravdověji, Bůh se postará,” říká a pevně si stojí i za názorem, že opovržení jej nezajímá. “Tím já se netrápím. Ježíš své učedníky také upozorňoval, že když odmítali jeho, budou odmítat i je, a když jeho pronásledovali, budou je také. Raduji se, je to známka, že následuji Krista tak, jak on si přeje,” říká tento veřejný kazatel, který poukazuje na další fakt, který zatemňuje srdce i mysl. “Lidé se zajímají o hudbu, zpěv, pivo, o to, co mají na sobě, o peníze aj. Co je však nezajímá, je spása. Ježíš říkal, že cesta do pekla je široká a prostorná. Spusta lidí, jak je vidět, jde právě po ní. Lidé více milují to, co se dá sníst, na co se dá sáhnout, okamžitě prožít, a mají problém věřit v něco, co není vidět,” říká a nabízí druhou, složitější variantu. “Cesta do nebe je úzká a na tu nás právě Ježíš zve. Příslibem za jeho následování je, že nám bude vždy spolehlivým pomocníkem a služebníkem.”

Zdroj:  http://www.idobryden.cz

Poklidný stav čeřil pouliční kazatel
5 (100%) 2 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

1 Komentář na "Poklidný stav čeřil pouliční kazatel"


Profile photo of Adam B.
Uživatel
4 roky 2 měsíce zpátky

Haleluja.Slava Bohu za kazdeho, ktery prinasi evangelium :-)