Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova:
Přidáno: 30 Červen, 2018

Zobrazeno: 705 x

Novinky na těchto stránkách

Zdravím všechny, jelikož rapidně klesla návštěvnost těchto stránek, tak je nejvyšší čas se o tyto stránky postarat a aktualizovat častěji, než doteď…

Byli doby, kdy tyto stránky navštěvovali denně 200 – 300 lidí (o velikonocích přes 1000/den) a to jen kvůli sledování filmů. Když jsem všechny filmy odebral z těchto stránek z důvodu autorských práv, tak se návštěvnost snížila o 100 – 150 lidí.

Poslední dobou, když jsem to sledoval, tak nejnižší bod návštěvnosti dosáhlo kritických 40 lidí / den… i když sem tam to naskočí kolem 100 za den, ale jak jsem viděl to číslo kolem 40 lidí za den… dost mě to rozesmutnilo, a rozhodl jsem se, že je na čase s tím něco udělat.

Byl bych rád, kdyby jste do komentáře tohoto příspěvku napsali, co by vás zaujalo zde na stránkách, abych to sem doplňoval.

Díky

Můj cíl stále platí:

  • Přes 1150 tématických článků (aktuální počet článků: 128)
  • Přes 1235 Svědectví od lidí, kteří přijali Ježíše Krista a jejich víra v Boha (aktuální počet přidaných svědectví: 108)
  • Přes 580 tématických a zajímavých videí se souvislosti s křesťanstvím a Bibli (aktuální počet přidaných videí: 166)

 

 

Novinky na těchto stránkách
5 (100%) 1 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).

Diskuze k tomuto příspěvku.

5 Komentáře na "Novinky na těchto stránkách"


Profile photo of vicky79
Uživatel
15 dni 5 hodiny zpátky

Ještě mě něco napadlo, to jsem celej já vždy 2 komentáře jelikož něco zapomenu. Mnoho křestanů vůbec neví jak byl vůbec ukřižován ježíš Kristus, myslím tu techniku samotného ukřižování.
Dlouho jsem v tom sám také tápal, jelikož to není pro pochopení oběti Ježíše důležité, ale stejně mi to nikdy nedalo spát nevím proč.
Před rokem mi to Pán zjevil, jelikož jsem viděl hodně videí na tohle téma a pročetl spoustu materiálu, poád jsem Pána otravoval aby mi to nějak ukázal.
Je spousta teorií: Jehovisté ho ukřižovaly například na kůlu s dvouma hřeby, ale to jsou v rozporu s Jan 20,25 kdy tomáš mluví o otvorech po hřebech na rukách a né jenom hřebu jak ho zobrazují jehovisté.
Ve filmu ukřižování Krista od Mela Gibsona je další blbost,hřeby by se vytrhly z dlaně a nepomůže ani zavázání paží,navíc paže tady špatně udržují tělo a vzniká ještě jeden podstatný problém jak přimět odsouzeného aby držel nohy poslušně v pozici když mu je budou přibíjet,nevíc s hřebem v nártu je opět problém s vytržením- takový spoj těžko ponese celé tělo které se bude vzdouvat na kříži., Vše je špatně.
Pak jsem koukal na jeden dokument o trestech smrti a tam mi vše docvaklo. Přesně tam popisovaly a ukazovaly tu nejběžněji a nejpoužívanější taktiku ukřižování kterou používaly římané. Ta taktika je navíc nesmírně jednoduchá, je ponižující a podle tohoto dokumentu zaručí dlouhou agonii trvající 2 ale i 3 dny.
To je to co jsem hledal-zločincům přece lámaly nohy a kosti aby to rychle ukončily.
popis techniky:Jedná se většinou o kříž s oddělitelným břevnem- to je ta vodorovná část kde jsou ruce.
Odsouzenec dá ruce za břevno a né před břevno jako je zobrazováno (nevidí si na dlaně). Hřeby jsou natlučeny do vrchní části dlaně a né do spodní jako je zobrazováno.
Tím je zaručeno že tělo odsouzence vysí za břevno na bicepsech a né na provazech či dokonce jen hřebech.
Teď přijde to hlavní Vahane: odsouzenci jsou dány nohy na stranu toho svislého dřeva a je přitlučen hřeby k tomuto svislému trámu-dřevu zkrz PATY !!!! každá noha na jedné straně dřeva,jeden hřeb jedna pata. Celkem tedy 4 hřeby pro celé tělo.
A máme to kompletní
Nejenom že takto přitlučení odsouzenec nemůže spadnout ani se tomu ubránit a stačí na to pouze dva vojáci na takovou popravu ale dokonce tu máme i dvou denní agonii (Ježíš zemřel samozřejmě už po pár hodinách ale to je jiné téma).
Víš co je na tom nejlepší? Že tím způsobem se nám krásně vyplnilo i proroctví z Genesis 3:15 o rozdrcené (zhmožděné) patě B21.
Nikdo na to nemohl přijít a vidíš Pán mi řekl jak zemřel a jak se naplnilo další proroctví o něm.
Když nevíme jak přesně zemřel, tak nemůžeme chápat ani základní proroctví.
A vidíš taková maličkost chybí falešným křestanům aby pochopily Genesis 3:15.
A jeho obět je teď pro mě uplná, nebot pro mě se splnilo proroctví o jeho vykoupení. Do písmene a do tečky.
Jeremijáš 33: 2-3 -,,Volej ke mně a já ti odpovím; sdělím ti veliká tajemství, o kterých nevíš”
Já volal a on odpověděl Vahane.
,,mluvící kámen”

Profile photo of vicky79
Uživatel
15 dni 6 hodiny zpátky

Téma 1)vánoce-proč jsou pohanské viz Jeremiáš 10:1-5 – jasný popis vánočního stromku , je to narození Nimroda a né Krista
2) kdy se skutečně narodil kristus, co byla skutečná betlémská hvězda, co symbolizuje.-mám to v hlavě všechno.
3) znamení na nebi vidíme je? co znamenají,kdy se dějí. – mám toho zase plnou hlavu
4) založ rubriku rouhaní a ruhači: příklad za všechno: „Jsme slavnější než Ježíš Kristus,“ prohlašoval v 60. letech sebevědomý lídr skupiny Beatles. Výsledek?——Osmého prosince roku 1980 ho v New Yorku zastřelil Mark David Chapman.
nebo marilyn monroe se rouhala také dost a jak dopadla. Ten titanik jde taky ještě víc rozvést než jsem to udělal já, a o vesmírných letech a programech ani nemluvím.
5) Duch svatý to je kapitola sama pro sebe-opravdu vědí křestané co to znamená? a pocítily ho někdy skutečně tak jak je to popisováno ve skutcích? Pravý ano a falešný ti nebudou rozumět vahane.
6) kdo je antkrist-věčné téma,čím se doopravdy nebezpečný
7) konspirace v křestanských církvích
8) Jak moc jsme blízko démonům-o tom bych mohl napsat celou bakalářskou práci.
9) Vlož jsem nějaké tapety na plochu na každé tapetě by byl jiný citát z bible. Hodně lidí to shánělo. V nějakém rozumném rozlišení.
Snad tě něco napadne z toho co jsem vyzvracel narychlo. Ale vím jedno jistě: Už jenom to že tvé stránky existují hodně lidí drží, ani o tom nevíš jelikož je spravuješ. Víš kolikrát jsem tu byl jenom tzv. pro něco? Myšlenka, citát, tebe nepotřebuji, mám Krista ale díky Kristu ty to tady držíš pro nás. Pamatuješ Jana Křtitele? on ztrácel učedníky kteří odcházely za Kristem. To nejsou tvý lidé,ty nejsi jejich pastýř. Ty jsi kanál ke Kristu, jeden z milionů kanálu k Bohu.
Jsi jeden kámen z toho chrámu Božího lidu, ty jako kámen ležíš na jiném kameni a na tobě leží zase jiné kameny a kvádry.
Jsem jeden z těch kvádrů kteří se rohem opírají o tvůj kámen. O tyhle stránky a o tohle dílo.
Nemusíš být smutný, neboď máme všichni společného architekta tohoto chrámu-Ježíše pravého mesiáše.
Vahane já jsem tě se přišel jenom povzbudit já vím co je tahle doba zač. Já jsem hořící kometa která poletí dál-mám spoustu práce,dokud neumřu a nebo dokud nepřijde Pán. Musím šlapat po štírech a hadech. Tady nemám po čem šlapat, tady je čisto. Tady jsi ty bratře.
Poslal mě za tebou Pán Vahane. A vím že z mých slov to poznáváš jelikož máme stejného učitele, pastýře.

Návštěvník
Lenka
1 měsíc 7 dni zpátky

Hezký večer, také jsem přijala Ježíše Krista a věřím v Boha. Cesta byla zajímavá, ale nejde to jinak než žít v Ježíši Kristu. Nevím.. u Vás
na stránkách.. kde najít názory ohledně ploché Země, přiznávám.. to bylo pro mou osobu trošku překvapení. Děkuji

Návštěvník
Radovan S.
1 rok 10 měsíce zpátky

Dobrý den, zajímali by mě videa se zázraky a uzdraveními.