Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova:
Přidáno: 25 Prosinec, 2014

Zobrazeno: 2 856 x

Nová pravidla těchto stránek

odkaz na pravidla: https://www.kristusjezis.cz/pravidla/

Pravdivost a informace o těchto stránkách:

Na těchto stránkách je k dispozici Ekumenický překlad opsané přímo z Bible, jehož správnost si můžete ověřit sami. Stránky nepropagují žádnou církevní organizací, ani jednotlivce, nýbrž slovo Boží dle Bible, nikoliv dle církve.

Autorská práva těchto stránek:

Design těchto stránek nejsou stažené, či kradené, nebo koupené, ale jako autor a tvůrce těchto stránek vlastním veškerá právoplatná práva těchto stránek a při uvádění některých článků vždy uvádím původní zdroj autora článků. Neboť pravdu je třeba založit na pravdě.

Autorská práva filmu a videi na těchto stránkách:

Veškeré filmy, nebo videa na těchto stránkách jsou zveřejněné prostřednictvím následujících mediálních stránek: youtube.com, gloria.tv kde můžete nalézt spousta zajímavých světových filmu i videí. Proto s dotazy ohledně autorských práv se obraťte na tyto výše uvedené stránky. Já tyto filmy a videa skrze nich pouze prostředkuji k zobrazení na těchto stránkách s uváděním původního zdroje těchto filmů a videí.

Podmínky použití těchto stránek:

Tyto stránky můžete mezi sebou sdílet, komentovat a připojovat se k různým diskuzím a hodnocení na těchto stránkách. Ovšem sprostá slova, nebo slovní napadení a urážky budou automaticky smazány. To stejné platí i pro reklamní komentáře odkazující na jiné stránky (mimo téma za účelem propagace).

Podmínky registrace na těchto stránkách:

Vaše uvedené osobní údaje na těchto stránkách při registraci nebudou nikde zveřejněné (e-mail, heslo) a budou sloužit pouze pro Vaše přihlášení na těchto stránkách a jeho použití.

Nová pravidla těchto stránek
5 (100%) 1 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

1 Komentář na "Nová pravidla těchto stránek"


Návštěvník
RD
6 roky 20 dni zpátky

Zlo se skrývá v neznalosti pravdivosti :)