Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova:
Přidáno: 13 Květen, 2014

Zobrazeno: 4 740 x

Falešný digitální svět

Můžete mít 422 přátel a přesto být osamělí? Můžete si s nimi každý den povídat a přesto se vlastně vzájemně neznat? Stáváme se díky sociálním sítím více společenskými nebo naopak kvůli nim zavíráme dveře před opravdovými vztahy? Dá se skutečný život prožít online nebo je třeba zvednout oči od displeje a začít žít doopravdy?

Zdroj: Neuvěřitelná odhalení

Vaše hodnocení

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).

Diskuze k tomuto příspěvku.

2 Komentáře na "Falešný digitální svět"


Profile photo of
Návštěvník
5 roky 11 měsíce zpátky

Ve skutecnosti jde jen o cas. Kazda zavislost, cinnost nas pripravuje o cas. Jestli clovek nevenuje zadny cas  uvazovanim o smyslu zivota a budovanim vztahu s bohem… je pak jedno jestli sedi u PC, nebo tanci s kamosi na diskotece anebo jestli ma rodinu a 40 deti. Takze kdo chce jit ven at si jde ven atd.  Ja na facebook chodim, jsou tam lidi s kteryma si pisu, nektere jsem vubec nevidel a vubec mi to nevadi, protoze vim ze duch je vzdy stejny a vzhled je jen klam a kdo se ridi ocima a usima ten je podle zivy mrtvy. Takze to chce spise OCI zavrit protoze ani buh nejde videt v cele sve velikosti.

Profile photo of
Návštěvník
6 roky 11 dni zpátky

konečně tu taky někdo vidí jako já :-) sláva Bohu za to :-)  lidi žijte život a nepřežívejte ho na internetu nebo na sociálních sítích :-) jděte ven a žijte :-)