Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Klíčová slova:
Přidáno: 24 Prosinec, 2015

Zobrazeno: 5 998 x

Celosvětová potopa – byla vůbec?

Důkazy o celosvětové potopě jsou nezvratné…

noe

Zdroj: youtube.com

Celosvětová potopa – byla vůbec?
4 (80%) 8 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

10 Komentáře na "Celosvětová potopa – byla vůbec?"


Profile photo of ali
Uživatel
5 roky 11 měsíce zpátky

“De Lubicz v padesátých letech napsal, že tělo Sfinx “vykazuje nepopiratelné znaky vodní eroze”. Mimoto prohlásil, že musela být vytvořena mnohem dřív, než uvádí konvenční datování (2600 př. n. l.). West se rozhodl tuto věc řádně prozkoumat. Ukázal detailní fotografie povrchu Sfinx respektovanému geologu Robertu Schochovi, s dotazem: “Co způsobilo toto zvětrání?” Schoch velmi pečlivě prostudoval fotografie a odpověděl: “Vodní eroze.” Schoch samozřejmě ihned pochopil dosah toho, co vyslovil. Vodní eroze v egyptské poušti? Podle dané klimatické historie oblasti by tento způsob zvětrání znamenal posun data vzniku Sfinx přinejmenším až do roku 5000 př. n. l. (West sám je pevně přesvědčen o tom, že Sfinx byla vytvořena někdy v letech mezi 10000 a 15000 př. n. l.)”

Profile photo of ali
Uživatel
5 roky 11 měsíce zpátky

Také se přikláním k tomu, že světová Potopa byla. Jednak pro to, že to říká Písmo a jednak pro to, že existuje slušné množství důkazů v archeologii – např. nálezy náhlých zkamenělin, nebo zkamenělin které prolínají více vrstev, údajně statisíce let vzdálených od sebe… Mimochodem je to i logické ve vztahu ke starobylým civilizacím – existují dobré důkazy pro tezi, že předpotopní civilizace byly hodně vyspělé – a ne že se vše vyvíjelo podle dnes všeobecně uznávaných paradigmat evoluční teorie, tedy že starověcí lidé byli primitivní a postupně se zdokonalovali. Tedy osobně si myslím, že první potomci Adama a Evy (Kain a Ábel) byli jakoby primitivní (mohli by připomínat svým životním stylem “pravěké” lidi, ale před Potopou již byla civilizace hodně vyspělá. Např. v Egyptě už patrně měli i žárovky a baterie…

Profile photo of optiiimus24
Uživatel
5 roky 11 měsíce zpátky

Potopa světa určitě byla , jsou o tom archeologické nálezy , a navíc Bible je důkaz , nevěřím že to učinil asteroid , když Bůh dokázal stvořit zemi , Slovem , tak nějaká potopa světa pro P8na byla určitě hračka.