Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova:
Přidáno: 15 Květen, 2014

Zobrazeno: 3 003 x

Bylo jí jen 5 let! Nejmladší matka světa porodila syna

Nejmladší známou matkou v zaznamenané historii je Lina Medinová, která přivedla na svět chlapce, když jí bylo pět let a sedm měsíců. Její případ je dodnes ojedinělý, ale o několik let starších matek už existuje mnohem víc. Tady jejich seznam.

Lina Medinová byla dítětem z početné chudé rodiny ze zapadlé vísky v peruánských Andách. Rodiče ji přivedli k lékaři s podezřením na velký břišní nádor poté, co selhaly rady šamanů. V nemocnici se zjistilo, že je holčička, která začala menstruovat ve svých osmi měsících a vaječníky měla zralé jako dospělá žena, těhotná.O měsíc později se jí v nemocnici v Limě narodil císařským řezem syn Gerardo, kterého Medinová pojmenovala po jednom z lékařů. Stalo se tak před 75 lety, 14. května 1939. Nikdy se nezjistilo, s kým holčička dítě počala. Pro podezření z incestu se dočasně ve vězení ocitl Linin otec, ale později byl propuštěn pro nedostatek důkazů.

Malý Gerardo až v deseti letech zjistil, že holčička, která s ním vyrůstala a kterou považoval za svoji sestru, je ve skutečnosti jeho matkou. Zemřel v roce 1979 na onemocnění kostní dřeně.

Dítě porodilo dítě: Novopečené mamince je 9 let

Sama Lina se v roce 1966 vdala a o šest let později, 33 let po svém prvním synovi, porodila dalšího. Dosud žije v chudinské čtvrti v Limě a o svém těhotenství odmítá hovořit, v roce 2002 například odmítla rozhovor s tiskovou agenturou Reuters.

Výběr dalších případů velmi mladých matek ve světě:

Osmiletá dívenka Mum-Zi z Nigérie se stala matkou v roce 1884. Její dcera rovněž porodila brzy, což učinilo z Mum-Zi babičku v sedmnácti letech. Obě byly součástí harému.

V červnu 1932 porodila holčičku šestiletá dívka v indickém Dillí, známá jako “H”. Do nemocnice ji přijali podobně jako Medinovou s podezřením na břišní nádor.

V srpnu 1934 porodila mrtvé dítě šestiletá Jelizaveta Gryščenková z bývalého Sovětského svazu. Otcem byl její dědeček. Rodina se po skandálu odstěhovala do Vladivostoku.

V září 1936 porodila Kolumbijka Griseldina Acuña v osmi letech chlapečka. Otcem byl údajně rodinný přítel.

V prosinci 1957 porodila v nemocnici v Limě osmiletá Hilda Trujillová holčičku jménem María del Rosario.

V lednu 1993 porodila osmiletá Mexičanka Zulma Moralesová chlapečka v nemocnici v Guadalajaře.

V roce 2004 vyšlo najevo těhotenství osmileté Kolumbijky, když si policista všiml jejího vypouklého břicha a domníval se, že pašuje drogy. Vyšetření odhalilo, že dívka je ve 32. týdnu těhotenství a dítě porodila v září 2004. Vypověděla, že byla znásilněna lékárníkem při vyzvedávání léků své matce.

V prosinci 2006 přivedla na svět potomka devítiletá dívka z Peru, která otěhotněla po znásilnění jedním ze svých bratranců.
V únoru 2010 porodila zdravého chlapce v Čchang-čchunu na severovýchodě Čínydevítiletá školačka. Otec zůstal neznámý, i když byl ze znásilnění podezříván její otec.

V únoru 2012 porodila dceru desetiletá Kolumbijka z indiánského kmene Wayuu.

Za dnů NOE:

“Bůh pohleděl na zemi; byla zcela zkažená, protože všechno tvorstvo pokazilo na zemi svou cestu.”

Až přijde Syn člověka, bude to jako za dnů Noé: ³⁸ Jako tehdy před potopou hodovali a pili, ženili se a vdávaly až do dne, kdy Noé vešel do korábu, ³⁹ a nic nepoznali, až přišla potopa a zachvátila všecky – takový bude i příchod Syna člověka.

Zdroj: tn.cz – nova

Bylo jí jen 5 let! Nejmladší matka světa porodila syna
5 (100%) 2 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).

Diskuze k tomuto příspěvku.

Napsat první komentář