Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova: ,
Přidáno: 09 Září, 2015

Zobrazeno: 11 408 x

Blíží se krvavý měsíc

moon

Už za tři týdny nás čeká poslední ze čtveřice krvavých měsíců. Podle proroctví s sebou přinese totální zkázu.

Proroctví o krvavých měsících je mimo jiné hypotéza křesťanských kazatelů Marka Blitze nebo Johna Hageea, podle které s sebou přinese zkázu tetráda čtyř zatmění Měsíce. To podle dávné předpovědi znamená příchod konce světa. “Slunce se ponoří do tmy a měsíc bude krvavý, než přijde velký a strašlivý den Hospodinův” varuje Bible (Joel, 2:31).

Toto období začalo úplným zatměním Měsíce 15. dubna 2014, další přišlo 8. října 2014, třetí 4. dubna 2015 a poslední nás čeká 28. září 2015. Po těchto čtyř krvavých měsících následovalo vždy šest úplňků.

K tomuto astronomickému jevu došlo za posledních 500 let jen třikrát a vždy to skončilo nějakou významnou událostí. Podobně to vidí astrolog Petr Messany. “Ano, krvavé a katastrofální situace hrozí a postavení planet upozorňuje právě na tuto krizi,” domnívá se Messany.

První tetráda přišla v roce 1493, kdy byli ze Španělska vyhnáni všichni Židé, asi čtvrt milionu lidí, a otřáslo to celou Evropou. Podruhé přišla v roce 1949, kdy byl vytvořen stát Izrael, a potřetí v roce 1967, kdy došlo k šestidenní arabsko-izraelské válce. Nyní se nabízí souvislost s hromadným odchodem lidí utíkajících před válkou v Sýrii a uprchlickou krizí v Evropě.

Další zdroje hovoří o možnosti srážky s asteroidem. Podle portálu express.co.uk se jich k Zemi řítí hned šest, mezi 21. a 28. zářím. Podle NASA by nás ale všechny měly minout. “Nevypadá to, že by některý z nich mohl trefit Zemi,” uvedl astronom Paul Chodas.

Zdroj: tn.cz

Blíží se krvavý měsíc
4 (80%) 4 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

8 Komentáře na "Blíží se krvavý měsíc"


Návštěvník
Mirek
4 roky 2 měsíce zpátky

Vše co se děje na zemi a kolem. Se naplňuje proroctví co jsou napsané v Bibli toto jen začátkem. To popisují v bibli porodní bolesti a to další prijde

Profile photo of
Návštěvník
5 roky 3 měsíce zpátky

Hezký článek díky bratři,jen drobný detail ten text v joelu je z 3 kapitoly 4 verše ale je tam poznámka že platí i 2 kapitola 31 verš-nevíte někdo čím to je?

Návštěvník
Ali
5 roky 4 měsíce zpátky

Ano, jsou a je to někdy zcela evidentní. Jenže kdo to vidět nehce, ten to neuvidí. Bůh prostě nikoho neznásilňuje. Já se domnívám, že se 28.září nic viditelného a zásadního nestane, ALE díváme-li se na tetrády předchozí a vidíme-li tu aktuální – mnoho věcí se už děje – např.: Islámský stát a uprchlická krize.

Návštěvník
Ali
5 roky 4 měsíce zpátky

Pokoj Vám! Podle mého to musíme vidět optikou víry. Je evidentní, že se situace ve světě vyostřuje a Písma naplňují. Lidé ze světa to ale jako znamení nevidí. Současná Tetrada může být umístěním o Božím působení pro ty, kdo jsou schopni a ochotni se dívat v duchovních souvislostech.