Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Klíčová slova: ,
Přidáno: 01 Říjen, 2020

Zobrazeno: 454 x

Aktuální válka: Nad Ázerbájdžáncemi stojí Turek, nad Armény Bůh

Od neděle (27.9.2020) ázerbájdžánská armáda s podporou Turecka a syrských džihádistů útočí na Náhorní Karabach a Arménii. Cílem Ázerbájdžánu je vyčistit Náhorní Karabach od arménského křesťanského obyvatelstva. Opakují se události, které připomínají genocidu arménského obvyvatelstva před sto lety. S tím rozdílem, že Arméni odhodlaně brání svou vlast a nepříteli se nedaří prolomit arménskou obranu.

Do této chvíle OSN, ani žádný stát či velmoc neučinila prakticky nic, aby zabránila další genocidě křesťanů. Ázerbájdžánské útoky se nesoustřeďují pouze na vojenské cíle, ale i civilní, jako jsou obytné domy či veřejná doprava.

Vyzýváme křesťany, aby se modlili za křesťany v Arménii, vyzvali církve k modlitám a postu a apelovali na křesťanské politiky. Když se mlčí, páchají se genocidy.

Nebeský Otče, prosíme o ochranu arménského národa, který jako první národ přijal Tvého Syna za svého Spasitele. Požehnej obráncům Arménie. Ve jménu Pána Ježíše Krista. Amen.


Zdroj: https://www.pronasledovanykrestan.cz/

Aktuální válka: Nad Ázerbájdžáncemi stojí Turek, nad Armény Bůh
3 (60%) 2 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

Napsat první komentář