Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Klíčová slova: ,
Přidáno: 17 Leden, 2021

Zobrazeno: 329 x

Uzdravení za pět minut dvanáct

Tímto krátkým příběhem mohu dokumentovat Boží dotek, který přinesl do mého života zdraví doslova za pět minut dvanáct. Na podzim roku 1988 jsem nastoupil základní vojenskou službu, kde jsem také prošel kompletním lékařským vyšetřením ve Vojenské nemocnici Střešovice. Vyšetření bylo několikrát opakováno a nakonec byl u mne zjištěn a potvrzen zánět ledvin (glumerulonefritida – zánět ledvinových klubíček).

Po třech měsících jsem byl ústřední vojenskou komisí v Praze odeslán zpět do civilu a po dalších opakovaných ročních vyšetřeních vyškrtnut z vojenské evidence (plně zbaven vojenské služby jsem byl roku 1999).
Nadále jsem docházel na vyšetření do nemocnice v Ústí nad Labem, kde mě lékař informoval o závažnosti mé nemoci. Dle stanoviska lékaře byla do budoucna navržena léčba dialyzační metodou (filtrace krve), jelikož lék na tuto nemoc zatím neexistuje. Tato metoda sice udržuje člověka při životě, ale je fyzicky i psychicky velice vyčerpávající a také značně omezuje normální život.
Lékař odhadoval délku mého života nejvýše do 30 let. Na podzim roku 1999 jsem navštívil křesťanskou konferenci v Maďarsku (do mých 30. narozenin zbýval asi týden!). V průběhu programu jsem využil možnosti modlitby za mé uzdravení. Po příjezdu z konference jsem opět navštívil nefrologickou poradnu a prošel kompletním vyšetřením, kde lékař oznámil: “Laboratorní testy jsou beze stop nemoci”.
Bůh modlitbu vyslyšel a zázračně mne uzdravil.

Pavel Pavlas, Ústí nad Labem


Zdroj: http://www.novyzivot.cz

Uzdravení za pět minut dvanáct
5 (100%) 1 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

Napsat první komentář