Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova: ,
Přidáno: 02 Květen, 2014

Zobrazeno: 10 386 x

Můj příběh – Lepší je opravdu věřit v Boha

l.jpg

Můj příběh je založen na pravdě, takže Vám teď napíšu, jak jsem se dostal k víře a poznání .

Byl den jako každý jiný , byl jsem zrovna v posilovně, když se mě náhle zamotala hlava a ucítil jsem velkou zátěž v oblasti prsou, cítil jsem strašnou úzkost. Nikdy předtím jsem nic podobného nezažil. Když jsem odcházel z posilovny čekal jsem na kamaráda, který si odskočil na toaletu, byl jsem na chodbě a ten pocit jsem měl zas, tentokrát jsem měl i strach o svůj život, rozum mě říkal, asi jsem ve stresu nebo prostě něco není v pořádku.

Nikomu jsem nic neřekl, myslel jsem si, že mě to přejde, když jsem přišel domů, skočil jsem si do sprchy a ten pocit jsem měl zas, okamžitě jsem se rozhodl, že pojedu domů do České republiky, abych zašel k lékaři, jelikož jsem byl pracovně ve Velké Británii. Přece jenom jsem mohl zajít k lékaři v Anglii, ale já jsem měl to nutkání přiletět okamžitě domů. Když jsem po té seděl v letadle, jakoby ke mě promlouval hlas , ” zajdi za tvým kamarádem Rýšou ” doslechl jsem se že můj kamarád Rýša změnil k lepšímu a že teď věří v Boha.

Po příletu do Čech, mě vyzvedl bratr, který čekal na letišti v Praze. Ten se divil, že jsem náhle přiletěl domů, tak jsem mu vysvětlil, co se mě stalo, a přikázal jsem mu, aby to nikomu neříkal. Hned druhý den , jsem stál venku s kamarádem , bylo pozdě večer , najednou na mě někdo zavolal, otočil jsem se a s roztaženýma rukama ke mě přicházel můj kámoš Rýša. V jeho objetí jsem cítil nepopsatelnou úlevu, nechápal jsem to.

Aniž by se mě na něco ptal, řekl větu ” Míšo ty jsi sem nepřijel zbytečně, ty tu nejsi jen tak, Tebe si povolává Pán ”

Rád jsem ho poslouchal, když mě začal vyprávět o Ježíši.

Pozval mě na druhý den k němu, přišel tam i nějaký pastor ( nebyl to Jehovista ), ale evangelista, který mě vyzval jestli bych chtěl přijmout Ježíše do svého srdce, neváhal jsem a vstal jsem , ústy jsem vyslovil modlitbu spasení .

Bylo tam více lidí, sice jsem měl v mysli nějaké ty pochybnosti a otázky, ale pastor náhle utišil celou místnost a řekl, že mezi námi pochybuje jeden člověk, ale Pán chce, aby věděl, že ho miluje a že s ním má plán. Byl jsem to já, ihned jsem dostal odpověď, nebyla to náhoda, to vím na 100%

Dostal jsem Bibli – Nový Zákon, ihned jsem začal číst a na vše jsem měl odpověď, pochopil jsem, že Pán si mě opravdu povolal, Bůh je mocný a prohlašuji, že věřím v Boha Stvořitele všeho.

Teď vím, že Ježíš se jednoho nečekaného dne vrátí.

A pochopil jsem, že nechce, abych šel do zatracení ne jen já, ale všichni.

Žijeme v době, kdy materiální svět pohlcuje všechny, za pár peněz člověk zabije člověka.

Lepší je opravdu věřit v Boha.

Za příběh vděčíme uživateli: optiiimus24

Můj příběh – Lepší je opravdu věřit v Boha
5 (100%) 8 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

1 Komentář na "Můj příběh – Lepší je opravdu věřit v Boha"


Návštěvník
Michal
6 roky 1 měsíc zpátky

A co řekl lékař na tu zátěž na prsou, Optiiime24? To nejdůležitější, tedy zdravotní stav, jsi v příběhu nakonec nerozuzlil. Škoda.