Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Klíčová slova:
Přidáno: 17 Leden, 2015

Zobrazeno: 2 647 x

Ježíš mě vyléčil (svědectví Juliana Salayova)

Je mi 39 let a byla jsem závislá na alkoholu. Začalo to tak, že jsem byla mladá, chodila jsem na diskotéky a opíjela se. Pak jsem se seznámila s přítelem a přišly na svět děti.Jak děti rostly tak přišly i větší starosti. No a jak nastal nějaký problém tak jsem si šla koupit láhev a řešila jsem to alkoholem. A tak to trvalo několik let.
juliana salayovaJežíš mě vyléčil Má maminka onemocněla na rakovinu plic. Vzala jsem si ji k sobě a s přítelem jsme se o maminku starali. Když maminka zemřela, tak už jsem pila častěji. Přítel mi pověděl, že ode mne odejde i s dětmi ale já na to nereagovala, bylo mi to jednou. Po roce po maminčině smrti mi přítel nabídl ať s ním jdu na bohoslužbu do naší církve, a já mu na to odpověděla, že kdyby byl Bůh, tak nedopustí, aby dobří lidé odcházeli a špatní tady zůstali. Děti s přítelem tam nějakou dobu chodili, řekla jsem si že s nimi navštívím církev. Když jsem slyšela jak náš pastor káže svaté Písmo, tak jsem cítila svatého Ducha. Bylo to tak, že jsem cítila lásku našeho Pána radost a klid na duši. V ten den jsem přijala Ježíše do svého srdce. Od té doby jsem se nenapila alkoholu a už si neumím představit život bez Ježíše. Každou neděli chodíme s rodinou na bohoslužbu a Bůh nám žehná.

Juliana

Zdroj: Jesus.sk

Ježíš mě vyléčil (svědectví Juliana Salayova)
4.8 (96%) 5 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

3 Komentáře na "Ježíš mě vyléčil (svědectví Juliana Salayova)"


Návštěvník
Camillka
5 roky 9 měsíce zpátky

Krásně napsaný .. ,krásně jste to napsala tetO… bůh vám žehnéj ! Vám i celé vaší rodině ” překvapilo mě to ;) :* Bůh svámi ! Hale luja ! .) 

Profile photo of
Návštěvník
5 roky 11 měsíce zpátky

Bůh Ti žehnej,Juliana… krásně napsaný… děkuji..!!!

Návštěvník
Pavlinka
5 roky 11 měsíce zpátky

Amen .. Maminko moc krásně jsi to napsala . už to bude 2 rok co jsi se nenapila alkoholu :* Buh ti žehnej . a všm Buh žehnej