Ježíš Kristus


Křesťanské stránky a sociální síť

X

Neznáte heslo?
Profil ▾
Ježíš Kristus
Nejsme žádná náboženská organizace. Nejsme Adventisti, nejsme Jehovisti, nejsme Katolici, nejsme Mormoni, nejsme Pravoslavni ani protestanti.
Jsme křesťané milující Boha Otce a Syna Ježíše Krista v Duchu Svatém, Amen.
Klíčová slova:
Přidáno: 10 Leden, 2014

Zobrazeno: 15 198 x

Jaromír Jágr o víře v Boha

jagr

“Vždycky jsem byl silně věřící (pravoslavný křesťan – pozn. autora), ale u nás v Česku, když někdo řekl, že věří, tak si druzí klepali na čelo… Tady se za to nestydím, to je největší změna. A cítím, že tohle jsem já. Obava z toho, že se mi někdo bude smát, ve mně už není. Ztratil jsem ostych říkat názory na tyto věci. Tady v Rusku se za to nikdo nestydí. Je to spíš naopak – když je někdo nevěřící, tak se ostatní diví.“

Jaromír Jágr o víře v Boha
4.3 (86.09%) 23 hlas[y]

Pokud nejste registrovaným uživatelem, potom váš komentář se musí schválit správcem webu
(z bezpečnostních důvodu, aby se nejednalo o reklamu, nebo spam).
Sprosté urážky a slovní napadení budou však vymazány.

Diskuze k tomuto příspěvku.

7 Komentáře na "Jaromír Jágr o víře v Boha"


Profile photo of Tomas B.
Uživatel
5 roky 6 měsíce zpátky

Jenom krátce k životu s bohem, jsou na to nádherné verše

1J 2:2-7
2 On je smírnou obětí za naše hříchy, a nejenom za naše, ale za hřích celého světa. 3 Podle toho víme, že jsme ho poznali, jestliže zachováváme jeho přikázání. 4 Kdo říká: ‘poznal jsem ho,’ a jeho přikázání nezachovává, je lhář a není v něm pravdy. 5 Kdo však zachovává jeho slovo, vpravdě v něm láska Boží dosáhla svého cíle, je dokonalá. Podle toho poznáváme, že v něm jsme. 6 Kdo říká, že v něm zůstává, musí žít, tak jak žil on.
7 Nepíšu Vám, moji milí nové přikázání, ale přikázání staré, které jste měli od počátku, staré přikázání je to slovo, které jste slyšeli.

Jestli tedy někdo tvrdí, že věří v Ježíše Krista, musí žít jako on, jinak je lhář. Toto jsou silná slova. A bible píše tvé slovo je pravda.

Návštěvník
renata
5 roky 6 měsíce zpátky

ano…ale život s Bohem už ti nic neříká,že? Najít si mladou,vyzývavou,a ještě něvěřící slečnu,to nemá s vírou nic společného, ale se světem ano. Mnoho lidí dnes střídá neustále partnery, a přitom tvrdí, že věří…tomu se říká pokrytectví.